Фільтр-кавомашини та диспенсери

Посуд для кав'ярень
Посуд з якісної кераміки

Фільтр-кавомашини та диспенсери

Фільтр-кавоварки або диспенсери використовуються для зберігання, підігріву, охолодження, подачі або презентації кави, чаю та інших напоїв. Таке обладнання найчастіше зустрічається в офісах, їдальнях і ресторанах при готелях, де передбачений шведський стіл або величезний потік людей одночасно.

Це велика ємність з дозатором, завдяки якому не потрібно самостійно розраховувати правильні порції і дозування. За рахунок вакуумної ізоляції температура напоїв підтримується кілька годин.

Фільтр-кавоварки від американського виробника Fetco надійні, зручні в користуванні і мають ергономічним дизайном. Якість фільтр-кава в них відповідає програмі «SCA Gold Cup». Устаткування бренду Fetco має каскадну систему заварювання для рівномірної екстракції напоїв.

Фільтр-кавоварки виготовляються з нержавіючої сталі, оснащені індикатором свіжості і обсягу напою, а також легкі в догляді. Але головна перевага - вони підтримують стабільну температуру до 4 годин. Після цього напій втрачає температуру зі швидкістю 2-3 градуси за годину.

Кран фільтр-кавоварки Fetco розбірний і має захисну панель, яка запобігає забруднення під час подачі напоїв. Також є знімний каплесборник для легкого очищення і ручка для перенесення.

На сайті procoffee.com.ua. ви можете купити фільтр-кавоварки на 3, 4 або 6 літрів. Наша компанія ProCoffee гарантує якість продукції та її прийнятну ціну.
диспенсери fetco
професійні диспенсери Fetco
професійні фільтр-кавоварки Fetco