Кавомашини

Посуд для кав'ярень
Посуд з якісної кераміки

Професійні кавомашини

Компанії Synesso і Ascaso - це лідери з виробництва професійних кавоварок. Їхня продукція на практиці довела свою надійність і набула популярності у всьому світі.

Кавомашини Synesso відповідають високим стандартам продуктивності. Вони мають стильний вінтажний дизайн, відмінні технічні параметри і відрізняються ергономічністю. Кавомашини цього бренду оснащені DigiZone контролером з PID системою, що забезпечує максимальну термостабільність. При цьому поверхня парових трубок не нагрівається.

Ще одна опція, яку оцінять бариста - це можливість окремо програмувати температуру кожної групи. Для кращого заварювання кави передбачена функція предекстракціі, а настройка параметрів через дисплей підвищує зручність користування обладнанням.

Кавомашини Ascaso добре виварюють еспресо, забезпечують високу стабільність температури і мають велику кількість налаштувань. А їх сучасний дизайн з підсвічуванням робочої поверхні надає бару особливої привабливості. Моделі цього бренду економлять електроенергію, оскільки їх можна перемикати в сплячий режим. Вони зручні в очищенні і в обслуговуванні, а оновити програмне забезпечення можна прямо на місці.

У каталозі компанії ProCoffee кавомашини брендів Synesso і Аscaso представлені в широкому асортименті. Сайт procoffee.com.ua - це ваш особистий помічник у виборі професійного кавового обладнання.
професійні кавомашини
професійні кавоварки
професійні кавомашини для барів та ресторанів