КАВОМОЛКИ MAZZER

Ексклюзивно в Україні

Модельний ряд

Переваги кавомолок Mazzer

  • Мікрометричне налаштування помелу
  • Висока продуктивність
  • Налаштування об'єму на 1 або 2 порції
  • Лічильник порцій
    .
  • Великий ресурс жорен

MAZZER

Mazzer - одна з лідируючих фабрик по виробництву надточних кавомолок промислового призначення.
У кавомолках Mazzer використовуються передові інноваційні технології, так як філософія компанії спрямована на точність своєї продукції та її надійність у використанні. Заснована в 50-х роках, на сьогоднішній день компанія Mazzer - одна з лідируючих фабрик по виробництву надточних кавомолок промислового призначення.

Кавомолки і дозатори Mazzer поставляються в більш ніж 70 країн по всьому світу, підкріплені офіційною сервісною підтримкою і престижними нагородами ETL і VDE, підтверджуючими їх безпеку і надійність.
Всі кавомолки Mazzer примітні абсолютною точністю калібрування помелу кавового зерна, завдяки використанню запатентованої системи плавної мікрометричною регулювання.

Апарати Mazzer розраховані на профільне застосування - корпусу кавомолок відливаються з алюмінію, всі вузли та агрегати характеризуються високою надійністю і стійкістю до відмов. Зовнішній вигляд кавомолки Mazzer співвідноситься з технологічністю сучасної кавової техніки високого класу і дозволяє підібрати модель, яка буде ідеально відповідати інтер'єру закладу або сучасної кухні.