Кавомолки

Кавомолки

Компанія Mazzer розташована на півночі Італії неподалік від Венеції. Вона заснована в 50-х роках минулого століття, а зараз є одним з лідерів по створенню надточних кавомолок промислового призначення.

Для виробництва моделей тут вживають інноваційні технології, адже якість і надійність продукції - це головний принцип бренду. Кавомолки поставляються в понад 70 країн світу, вони мають офіційну сервісну підтримку, а також нагороди ETL і VDE, які підтверджують їх міцність і безпеку.

Кавомолки Mazzer - це професійне обладнання з опцією бесступенчатого мікрометричного регулювання, яка дозволяє досягти ідеального помелу і насолодитися глибоким смаком кави. Моделі цього бренду мають електронну систему дозування, вона гарантує точний обсяг помелу, який потрібно для приготування еспрессо.

Є кнопка дозування на одну або дві порції напою, а також електронний лічильник порцій. Жорна кавомолок зроблені з міцної сталі, які дозволяють швидко молоти зерна, перегріваючи їх.

Придбати професійну кавомолку Mazzer ви можете на сайті procoffee.com.ua. У нашому каталозі представлені моделі для різних потреб - для домашнього користування, офісу, кав'ярень чи ресторанів з великою прохідністю. Компанія ProCoffee надає якісну продукцію та її подальше обслуговування.
кофемолки Mazzer
гріндери Mazzer
професійні кавомолки